Minigolf

Tartu Golfikeskuses on 13 rajaga minigolfi väljak, discgolfi viskeala, lauajalgpalli laud ning seinaga eraldatud söögi-joogi ala ürituste tarbeks. Kõik minigolfi rajad on tehtud eritellimusena, pakkudes närvikõdi ja põnevust kõigile. Mõned rajad on saanud natuke raskemad, teised on jällegi natuke lihtsamad. Radade pikkused on vahemikus 3-6m. Korraga mahub väljakule mängima kuni 40 inimest. Neljakesi võtab 13 raja läbimine ~30 minutit. Niisama ilma ürituse broneeringuta saab mängima tulla meie lahtiolekuaegadel, aga golfipidusid saab eelneva broneeringu alusel pidada E-P 10-22.

Gruppidele

Tahad tulla oma seltskonnaga mängima, aga ei soovi oma sööke-jooke kaasa võtta? Minigolf grupile on just õige valik. 2 tunni jooksul jõuab mängida 3-5 ringi, sõltuvalt mängijate arvust ja mängutempost. Korraga mahub mängima kuni 40 inimest.

Golfipidu (kõige populaarsem)

Kui soovid kaasa võtta enda söögid-joogid ja pidada enda seltskonnaga üks tore üritus, siis broneeri aeg enda seltskonnale. Meie kõige populaarsem pakett on golfipidu (2h), see on kõige sobilikum seltskondadele kuni 20 inimest, üle selle võiks juba 3h valida. Laudade taga on istekohti ~20le. Golfipiduliste kasutada on rohkem kui 250m2 pinda ning mängida saab ka lauajalgpalli ja proovida discgolfi. Broneeringu süsteem näitab ära kuna on vabad ajad, mille seast saate endale sobiva aja valida ning pärast broneeringut saadame arve e-mailile.

Laste sünnipäevad

Tartu Golfikeskus sobib suurepäraselt ka laste sünnipäevade pidamiseks. Minigolf on jõukohane kõigile kooliealistele lastele, aga miks mitte ka noorematele. Meil on kolmes erinevas pikkuses varustust. Lisaks saab mängida lauajalgpalli ning proovida discgolfi ning väiksematele lastele on ka vähendatud mõõtmetes discgolfi korvid.

Firmaüritused

Sportlik koosolek või lihtsalt mõõduvõtt kollegidega? Meie juures saad väljaselgitada kollektiivi kõige osavama minigolfari, kõige kiirema viskega discgolfari või parima lauajalgpalluri! Söögi-joogi alal on võimalik pidada ka ~20 inimese koosolekuid, ruumis on projektor ning jalgadel magnettahvel.

Muud üritused

Tegelikult sobivad Tartu Golfikeskuse golfipeod kõigile vanusegruppidele ning meelepärase tegevuse leiab endale igaüks. Küsimuste puhul kasutada kontaktivormi või saata e-mail info@tartuminigolf.ee

minigolf tartus
minigolf Tartus
minigolf Tartus